Transfer Fiyatlandırması Genel Prensipler (E-Learning)

Eğitim İçeriği

Alanında uzman eğitmenlerimiz ile tasarlanan 'Transfer Fiyatlandırması Genel Prensipler' uzaktan eğitim modülümüz; 1.Modülde Transfer Fiyatlandırmasına Genel Bakış 2. Modülde Temel Kavramlar 3. Modülde Transfer Fiyatlandırması Yöntemleri ve 4. Modülde Dokümantasyon Kuralları detaylarını ele almak üzere dört modülden oluşmaktadır. Giriş seviyesinde bir içeriğe sahip olan eğitimimizi tamamlamak ortalama 2 saat sürmektedir.

Arzu ettiğiniz zaman durabileceğiniz, istediğinizde tekrar edebileceğiniz e-learn eğitimimizi tamamladığınızda transfer fiyatlandırması genel prensiplerine hakim hale geleceksiniz. 

Kimler Katılmalı?

Transfer fiyatlandırması alanında çalışan yöneticiler, çalışanlar, meslek mensupları ve bu alanda bilgi sahibi olmak isteyen iş profesyonelleri için uygundur.

Neden Katılmalı?

Transfer fiyatlandırması dünyasında global ve yerel düzeyde gerçekleşen değişimlerin bir parçası olmak özellikle çok uluslu organizasyonlar açısından büyük önem arz etmektedir. Çok uluslu yapıların Türkiye’de faaliyet gösteren şirketleri açısından ise transfer fiyatlandırması dokümantasyonlarının yerel mevzuata uygun ve güvenilir bir biçimde yapabilmeleri özellikle vergi incelemeleri açısından önem teşkil etmektedir.

Katılımcılar bu eğitim sonunda transfer fiyatlandırması nedir, transfer fiyatlandırmasına ilişkin temel kavramlar nelerdir, transfer fiyatlandırması ile ilgili mevzuat kaynakları ve mevzuatın gerektirdiği kurallara uymamanın sonuçları nelerdir, transfer fiyatlandırması yöntemleri nelerdir ve şirketlerin finansal sonuçlarını nasıl etkiler, transfer fiyatlandırması dokümantasyon yükümlülüklerinin kapsamı nedir sorularının cevaplarını bulacak ve transfer fiyatlandırması hakkında temel altyapı kazanacaklardır.

Not

 

Kayıt Ol