İPTAL VE İNDİRİM POLİTİKAMIZ
İptal ve İndirim Politikası

İptal ve İade Koşulları

Satın al düğmesine basarak kaydı gerçekleştirilen eğitimlerin temini, PwC Business School bünyesinde fiziksel ortamda / dijital platformda bulunarak mümkün olmaktadır. PwC Business School, katılımcının eğitime katılacağını e-posta veya telefon yoluyla teyit ederek, gerçekleşen ödemenin ardından eğitim kaydını kesinleştirir. Eğitim günü eğitim alanında / dijital platformda bulunarak eğitime katılım gerçekleştirmek müşterinin sorumluluğundadır. PwC Business School mücbir sebepler halinde her türlü eğitim tarihi değişikliği yapma veya iptal etme hakkını katılımcılara duyurmak şartıyla saklı tutar.

Katılımcı, eğitim gününden 2 iş günü öncesine kadar eğitime katılmayacağını yazılı olarak bildirdiğinde, eğitim kaydı iptal edilir ve eğitime katılım bedelinin tamamının geri ödemesi gerçekleştirilir. Eğitim gününden 1 gün önce ve eğitim gününde gerçekleştirilen iptaller kabul edilmeyecek olup ancak katılımcı değişikliği yapılabilecektir.

İndirim Politikamız

▪ PwC Türkiye Müşterileri (İlgili yılda PwC Türkiye ile anlaşma yapmış olan ya da aktif anlaşması ilgili yılda devam eden şirketler) için %20,
▪ PwC Türkiye Alumnil'erine %25,
▪ Üniversite Öğrencileri ve Akademisyenler için %35,
▪ Sivil Toplum Kuruluş Çalışanları için %35,
▪ Çoklu Katılım / Grup İndirimi ilgili yıl içerisinde aynı kurumdan eğitimlerimize 10 ve üzeri kişi katılım sağlanması durumunda (tüm eğitimlerimizde geçerli) %15 indirim uygulanmaktadır.

Koşulları sağlayan durumlarda en yüksek tutarlı indirim oranı uygulanır, indirim oranları birleştirilemez.