Business School
 
Ana Sayfa Eğitimlerimiz PwC Platform Executive on Board Online Eğitim İletişim Hakkımızda
   
 
Ekim 2019
Pzt Sa Ça Pe Cu Cmt Pa
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
    Tüm Eğitim Takvimi
 
 
 
 
Eğitim Bülteni
  Yenilikler ve eğitim duyurulardan haberdar olmak için kayıt olun  
   
   
 
Captcha
Lütfen güvenlik kodunu giriniz:
     
 

Yayınlarımız

 

Vergi

 
 
Sigorta Teşvik Primleri
Sigorta Prim Teşvikleri  
İşgücü maliyetlerinin aşağıya çekilmesinde önemli bir enstrüman özelliği taşıyan "Sigorta Prim Teşvikleri " ile ilgili düzenlemelere bakıldığında, bu teşviklerin bir kısmı sosyal güvenlik mevzuatında düzenlenmişken, bir kısmının da farklı mevzuat içerisinde düzenlendiği görülmektedir. Doğal olarak bu durum, işletmeler açısından hem mevzuatın izlenmesini, hem de sigorta primi teşvikleri arasından doğru tercih yapılmasını güçleştirmektedir. Söz konusu güçlük göz önünde bulundurularak dağınık olan mevzuatın topluca ele alındığı bu kitabımız gerek daha önce, gerekse şuanda bizzat görev almış kişiler tarafından uygulamanın örnekli ve uygulamalı olarak anlatılması, ayrıca her bölüm sonundaki özet tablolardaki bilgilerle uygulayıcılara bütünsel bir bakış açısı sunması, mevzuat düzenlemelerine kolayca ulaşma olanağı sağlaması gibi özellikleri ile ilk ve tek eserdir.

Önemli bir boşluğu doldurduğuna inandığımız bu kitabımızın özellikle her kademede ik yöneticilerine, ymm'lere, smmm'lere, hukukuçulara, bilirkişilere ve sigorta prim teşvikleri ile ilgili düzenlemelere ilgi duyan herkese hitap edecek bir kaynak eser olması hedeflenmiştir.

 
Etiket Fiyatı:   60,00 TL (KDV Dahil)
 
En geç 3 iş gününde kargoya teslim
 
Satın Al
 
 
PricewaterhouseCoopers, Türkiye İş Kurumu'ndan Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesi sahibidir.
Belge No:188 Belge Tarihi:10.10.2006
 
© 2018 PwC Türkiye. Tüm hakları saklıdır. Bu internet sitesinde “PwC” ibaresi, her bir üye şirketinin ayrı birer tüzel kişilik olduğu PricewaterhouseCoopers International Limited’in bir üye şirketi olan PwC Türkiye’yi ifade etmektedir. “PwC Türkiye”, PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş., PwC Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ve PwC Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ticari unvanları ile Türkiye'de kurulmuş tüzel kişiliklerden oluşan PwC Türkiye organizasyonunu ifade ve temsil etmektedir.