Yeni Nesil Vergi Uzmanı Eğitim Programı

Program Hakkında

Vergi uygulamalarında ortaya çıkan riskleri daha iyi yönetmek ve fırsatları yakalayabilmek adına kurumlarda çalışan vergi uzmanlarının bilgilerini tazelemeleri ve kendilerini geliştirmeleri amacıyla hazırladığımız, konuk konuşmacılarla zenginleştirdiğimiz “Yeni Nesil Vergi Uzmanı” programımız, önceki yıllarda gerçekleştirdiğimiz Vergi Uzmanı Eğitim programımızın kapsamı ve içeriği genişletilmiş halidir.

Kurumların vergi ve finans ekiplerinde görev yapan, en az 5 yıl deneyimli uzmanlar için uygundur.

 • Tarih: 24 Mayıs 2022 – 25 Haziran 2022
 • Saat: 35 saat
 • Lokasyon: Online / Canlı Sınıf Eğitim
 • Fiyat 13.000 TL

Katılımcı Profili

Vergi uzmanlarının hakim olması gereken bilgilerin yanı sıra uygulamalı bir simülasyon yaparak iş hayatında veri analitiği bakış açısıyla vergi yönetimi, denetimi ve raporlaması yapabileceği aktarılacaktır. Program tüm vergi uzmanlarının katılımı için uygundur.

Eğitim içeriğimiz ve program hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüzü inceleyin.

Genç Liderler Gelişim Programı

Program Hakkında

Aile şirketlerinin nesiller boyu başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam edebilmeleri; şirket yönetimine katılmak isteyen gençlerin planlı bir program kapsamında amaca yönelik olarak eğitilmeleri, yönlendirilmeleri ve hazırlanmaları ile olanaklı olabilir.Genç lider adaylarının, aile değerlerine ve önceki kuşağın edindiği iş tecrübelerine ilave olarak işin yönetilmesinde her zaman gerekecek bir takım modern yönetim tekniklerinin, başarılı aile şirketlerinde denenerek başarısı kanıtlanmış uygulamaların ve bu zor görevi üstlenmek için olmazsa olmaz bazı teknik/bireysel yetkinliklerin aktarılması şarttır. Aktarılan değerin, tecrübenin ve yetkinliklerin hayata geçirildiğinin, davranış değişikliği oluşturduğunun kontrol ve takip edilmesi gerekir. Fast Company işbirliği ile PwC Türkiye olarak bu amaçla, aile şirketlerinde uzun yıllar görev yapmış profesyoneller ve danışmanların ortak çalışması ile yönetimi devir alma hedefi olan gençlerin böylesine zorlu bir görevi üstlenebilmek için sahip olması gereken teknik ve bireysel yetkinlikleri belirleyerek bir program geliştirmiş bulunmaktayız.

 • Tarih: 12 Mayıs 2022 – 14 Haziran 2022
 • Lokasyon: Canlı Sınıf Eğitim
 • Fiyat 30.000 TL

Katılımcı Profili

Genç Liderler Gelişim Programı'nın aile şirketinde görev alma niyetinde olan tüm yeni nesil lider adayları için çok faydalı olacağına inanıyoruz. Yeni nesil lider adaylarının yanı sıra, halen yöneticilik görevinde olup, bilgilerini güncellemek isteyen aile üyeleri de eğitim programından faydalanabilir.

Eğitim içeriğimiz ve program hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüzü inceleyin.

Yeni Nesil CFO Eğitim Programı

Program Hakkında

Günümüzün küresel CFO'ları artık başarılı olmak için finansal bilgi birikiminden daha fazlasına ihtiyaç duyuyor. Hem dünyada hem de Türkiye’de COVID-19 pandemisiyle birlikte değişen dengeler, iş dünyası liderlerinin ve stratejik noktalarda görev alan yöneticilerin gündemini karmaşık bir hale getirdi.

PwC Türkiye Business School olarak hayata geçirdiğimiz Yeni Nesil CFO eğitim programı ile 40 yıldır Türkiye’de müşterilerimize sunduğumuz finansal denetim ve danışmanlık tecrübelerimizi sizlerle paylaşarak, daha stratejik finansal kararlar almanızı, kilit paydaşlarla stratejik ortaklıklar kurmanızı ve daha etkili bir liderlik stili geliştirmenizi hedefliyoruz.

 • Tarih: 12 Şubat 2022 – 11 Haziran 2022
 • Saat: 55 saat
 • Lokasyon: Online / Canlı Sınıf Eğitim
 • Fiyat 20.000 TL

Katılımcı Profili

Şirketlerde üst düzey yönetim sorumluluğuna sahip tüm finans yöneticileri için tasarlanan bu eğitim programı, herhangi bir endüstride en az 10 yıllık iş ve en az yedi yıllık finansal yönetim tecrübesine sahip yöneticiler için tasarlanmıştır.

Eğitim içeriğimiz ve program hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüzü inceleyin.

Yeni Nesil Muhasebe ve Raporlama Uzmanı Eğitim Programı

Program Hakkında

Vergi ve finans uygulamalarında ortaya çıkan riskleri daha iyi yönetmek ve fırsatları yakalayabilmek adına kurumlarda çalışan vergi, muhasebe ve raporlama uzmanlarının bilgilerini tazelemeleri ve gündemdeki konular, yenilikler ve dijital dönüşüm çerçevesinde kendilerini geliştirmeleri amacıyla hazırladığımız, “Yeni Nesil Muhasebe ve Raporlama Uzmanı” programımızın katılımcılara çok faydalı olacağına inanıyoruz.

 • Tarih: 12 Mart 2022 – 11 Haziran 2022
 • Saat: 61 saat
 • Derslerimiz hafta içi Salı günleri 17:30-20:30 saatleri aralığında,
  Ramazan ayı boyunca 16:00-19:00 saatleri aralığında, uygulamalı derslerimiz iki hafta sonu 09:30-16:30 saatlerinde Cumartesi günü gerçekleştirilecektir.
 • Lokasyon: Online / Canlı Sınıf Eğitim
 • Fiyat 16.000 TL

Katılımcı Profili

Teknik bilgilerin güncellenmesi hem de dijital dönüşüm yetkinliklerinin ekiplere kazandırılması için tasarlanan eğitim programımız şirketlerin muhasebe, finans, raporlama ekiplerinde görev yapanlar için uygundur.

Eğitim içeriğimiz ve program hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüzü inceleyin.

Yeni Nesil Data Akademi

Program Hakkında

Büyük veri potansiyelinden yararlanmak ve şirketlere rekabet avantajı sağlayacak iyileştirmeleri yönlendirmek için yetenekli veri bilimcilere ve makine öğrenimi uzmanlarına duyulan ihtiyaç günden güne artmaktadır. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak hazırladığımız eğitim programımız, bireylere ve kuruluşlara temel veri bilimi araçları ve platformlarının kullanımı yoluyla yeni ve mevcut iç kaynaklarını etkinleştirmeleri konusunda yardımcı olacaktır.

Eğitim tarihi ve detayları yakında duyurulacaktır.

Katılımcı Profili

PwC Türkiye uzmanlığında hazırladığımız Yeni Nesil Data Akademi, benzersiz bir yaparak-öğrenme yaklaşımıyla veri bilimini kullanmayı öğrenmek isteyen herkes (bilgisayar bilimcileri, istatistikçiler, endüstri alanı uzmanları vb.) için uygundur.

Eğitim içeriğimiz ve program hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüzü inceleyin.

Yeni Nesil Şirket Avukatı Eğitim Programı

Program Hakkında

Program Hakkında Günümüzün küresel şirket avukatlarının hukukun çeşitli dalları ile ilgili bilgi birikimlerini geliştirmeleri ve güncel tutmaları büyük önem arz ediyor. Şirket avukatlarını farklı alanlarda sahip olacakları teknik ve uygulamada karşılaşılan sorunlar hakkında farklı ve derin bir bakış açısı kazanması gerek hukuki gerekse finansal stratejik kararların verilmesine de büyük katkı sağlıyor. Eğitim programımız ile katılımcıların Türk hukukundaki belirli disiplinler kapsamındaki kuralları ve ilkeleri daha iyi tanımaları, şirketlerinin ilgili kanunlara uyumluluğu sağlamak adına uygulamada neler yapması, hangi somut adımları atması gerektiği, sözleşme hazırlama tekniği ve sözleşme yönetimi, istihdam politikası, uyuşmazlık çözüm yolları bakımından, güncel ve teknolojik gelişmeler ışığında nelere dikkat etmesi gerektiği konularında hukukçuların sahip olması gereken asgari teknik bilgiler de verilerek temel düzey bilgi ve yeterlilik sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Bunlara ek olarak, katılımcı şirket avukatlarına finansal (mali) tabloların nasıl analiz edileceğine, analiz yöntemlerine ve sonuçların nasıl yorumlanması gerektiğine ilişkin bilgi ve beceri aktarımı hedeflenmektedir.

Eğitim tarihi ve detayları yakında duyurulacaktır.

Katılımcı Profili

Alanlarında uzman, seçkin eğitimci kadrosu ve interaktif eğitim yöntemleriyle şirket avukatlarının hukuk bilgilerini güncellemek ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla tasarladığımız "Yeni Nesil Şirket Avukatı eğitim programı, en az 5 yıl deneyimli şirket avukatları için uygundur.

Eğitim içeriğimiz ve program hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüzü inceleyin.

Kayıt dönemi sona ermiştir.

Next in Business birinci kayıt dönemi sona ermiştir.

Yeni kayıt dönemi hakkında bilgi almak için egitim@tr.pwc.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt Formu

Katılımcı Bilgileri

Kişisel bilgilerinizi ve katılmak istediğiniz eğitim programını belirterek kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

*1'den fazla katılımcı için önce yandaki butondan katılımcı sayısını belirtiniz.

- +
Fatura Bilgileri

Ödeme Bilgileri

Eğitim detayları, ödemeyi gerçekleştireceğiniz tarih ve ödeme bilgileri, kayıt sayfasında belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize iletilecektir.

Eğitim paketleri PwC Business School indirim politikasına dahil değildir.

Eğitim programı başlamadan 10 gün öncesine kadar yapılan iptaller kabul edilecek olup, daha sonraki günlerde yapılacak iptaller için ise ancak katılımcı değişikliği yapılacaktır.


Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Kayıt ol butonuna basarak Açık Rıza Metni’ni ve Gizlilik ve Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.