Business School
 
Ana Sayfa Eğitimlerimiz PwC Platform Executive on Board Online Eğitim İletişim Hakkımızda
   
 
Kasım 2019
Pzt Sa Ça Pe Cu Cmt Pa
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
    Tüm Eğitim Takvimi
 
 
 
 
Eğitim Bülteni
  Yenilikler ve eğitim duyurulardan haberdar olmak için kayıt olun  
   
   
 
Captcha
Lütfen güvenlik kodunu giriniz:
     
 
 
 

PwC Business School

Mesleki eğitim alanında 1993 yılından beri faaliyet gösteren PricewaterhouseCoopers Türkiye olarak, Ekim 2009 itibariyle mesleki eğitim ve gelişim konularında faaliyet göstermek üzere PwC Bussiness School'u kurmuş bulunuyoruz.

Hayat boyu öğrenimi, belirlenen stratejilere göre bir şirket dahilinde mesleki ve kişisel bütünlüğün ve gelişimin bir aracı haline getirmeyi arzuluyoruz. Bu nedenle, değerlerimizi kalite, verimlilik, yenilikçilik ve müşteri gereklilikleri üstüne oturtarak en iyi uygulamaları gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

PwC Business School   PwC Business School

Her gün her biri sektörlerinde önemli yere sahip birçok firmadan gelen sorunlarla ilgileniyor, değerlendiriyor, çözüm üretiyor ve eğitimlerimizde de bu eşsiz birikimi paylaşmayı amaçlıyoruz. Böylece yaşanmış örneklerden hareketle konuların özetlenerek, görüş ve önerilerimizin açıkça ortaya konulması temel metodumuzu oluşturuyor.

Özgün eğitim anlayışı ve teorik bilgileri uygulamaya yansıtma becerileri ile bilgilerin aktarılması için beklentilerinizi karşılayacak bir ekibimiz olduğuna inanıyoruz. PwC Business School olarak uzmanlığa ve mükemmelliğe dayalı, ihtiyaçlarınızı karşılayacak pratik eğitim çözümleri sunmayı garanti ediyoruz.

Eğitim hizmetlerimizin hedefi:

  • Kurumsal stratejiniz bağlamında çalışanlarınızın mesleki gelişimini desteklemek
  • Şirketiniz bünyesindeki insan kaynağı değerinin arttırılmasına yardımcı olmaktır.

Bu hedefleri gerçekleştirmek için “hayat boyu öğrenim” ilkesi altında kalite, verimlilik ve yenilikçiliği ilke edinerek en iyi uygulamaları hayata geçiriyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman için ön planda tutuyoruz.

 
 
PricewaterhouseCoopers, Türkiye İş Kurumu'ndan Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesi sahibidir.
Belge No:188 Belge Tarihi:10.10.2006
 
© 2018 PwC Türkiye. Tüm hakları saklıdır. Bu internet sitesinde “PwC” ibaresi, her bir üye şirketinin ayrı birer tüzel kişilik olduğu PricewaterhouseCoopers International Limited’in bir üye şirketi olan PwC Türkiye’yi ifade etmektedir. “PwC Türkiye”, PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş., PwC Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ve PwC Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ticari unvanları ile Türkiye'de kurulmuş tüzel kişiliklerden oluşan PwC Türkiye organizasyonunu ifade ve temsil etmektedir.